Odběr novinek

Hobbycentrum Prachatice vzniklo na základě dlouholetých zkušenností společnocti STABE GROUP s.r.o., působící na trhu se stavebním materiálem již od roku 1991, kdy byla založena fyzickou osobou paní Beránkovou a posléze se transformovala do společnosti s ručením omezeným. Vznik prvních stavebnin byl v Bavorově odkud společnost expandovala do blízkého okolí. 

Nyní má společnost STABE GROUP s.r.o. v regionu šest poboček Bavorov, Vodňany, Netolice, Volary, Prachatice a Vimperk. Zde se soustředila do letošního roku veškerá prodejní aktivita. Společnost disponuje vlastní dopravou na rozvoz materiálu. Veškerá dopravní technika má možnost skládaní materiálu vlastní hydraulickou rukou. 

STABE GROUP s.r.o. se snaží poskytovat co nejprofesionálnější služby a nabízet vysokou kvalitu výrobků. Všechny sklady disponují vlastní skladovou plochou na, které se snažíme umístit co nejširší portfolio materiálu. Díky síti poboček můžeme v krátkých intervalech případně zboží převézt a tak rychleji uspokojit zákazníka.

V roce 2014 se začalo s rozsáhlou rekonstrukcí dílen v bývalém areálu ČSAD s vizí vytvoření obchodního místa se zaměřením na hobby a koncového zákazníka, aby lidé nemuseli ztrácet čas dojížděním pro základní materiály, do vzdálenějších měst. Rekonstrukce se protáhla a jelikož jsme chtěli uvítat zákazníky v co nejpříjemnějším prostředí, rozhodli jsme se nic neuspěchat a vše řádně naplánovat a uspořádat. Koncem roku 2015 došlo k ukončení rekonstrukce a vytvoření obchodně skladových prostor. Zdárná kolaudace nám otevřela další pokračování směrem k novým zákazníkům.

Od ledna 2016 se tedy velmi usilovně začalo pracovat na vybavení, výběru dodavatelů a posléze naskladnění Hobbycentra Prachatice

29.2.2016 se pro Vás otevřelo první Hobbycentrum Prachatice a přivítalo první nakupující. Tímto pro nás, ale práce rozhodně nekončí a vedení společnosti již v tuto chvíli připravuje další rozvoj nejen v tomto centru ..........................